Marmaris Sinemaları

Marmaris Sinemaları

Marmaris Sinemalarında Vizyonda Bu Hafta
Marmaris Sinemalarında Vizyonda Bu Hafta

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ NUMARAYI ARAYINIZ.
+ 90 252 413 75 84

Wildling

Liv Tyler, Bel Powley, Brad Dourif

Seanslar
13:30   15:30   17:30   19:30   21:30
Süresi   :   01:32:00
Vizyon Başlangıcı   :   29.06.2018
Vizyon Bitişi   :   05.07.2018
 
A blossoming teenager uncovers the dark secret behind her traumatic childhood.

Film, genç bir kızın büyüme hikayesi ile kurt adam efsanesini birleştiriyor ve ortaya korkutucu bir deneme çıkartıyor. Anna, dünyaya geldiğinden beri ‘Baba’ olarak bildiği bir adam tarafından toplumdan uzak bir şekilde büyütülmüştür ve bu adam, Anna’nın kökeniyle ilgili gerçeği ondan saklamak için elinden gelen her şeyi yapmıştır. Anna, polis memuru Ellen’ın koruması altında gerçek dünyaya adım attığında, çok geçmeden genç kızın sıradanlıktan çok uzak olduğu anlaşılacaktır. Normal hayata alışmakta zorlanan Anna, bir yandan içinde artmakta olan kana susamışlık hissiyle savaşırken, bir yandan da kendini vahşi doğaya çekilirken bulur.

Fritz Bohm’un ilk uzun metraj denemesi olan korku ve gerilim türündeki Yabani filminin başrolünü Bel Powley üstleniyor. Filmde genç aktrise, “Yüzüklerin Efendisi” üçlemesi ve “The Incredible Hulk” filmiyle tanınan Liv Tyler, Brad Dourif, James Le Gros, Mike Faist, Troy Ruptash ve Charlotte Ubben gibi isimler eşlik ediyor. Senaryosunu Fritz Böhm ve Florian Eder’in kaleme aldığı, görüntü yönetmenliğini ise Toby Oliver’in üstlendiği filmin müzikleri Paul Haslinger’a ait.
Ocean’s 8

Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway

Seanslar
   13:30   16:15   19:00   21:30
Süresi   :   01:50:00
Vizyon Başlangıcı   :   29.06.2018
Vizyon Bitişi   :   05.07.2018
 
Debbie Ocean gathers an all-female crew to attempt an impossible heist at New York City's yearly Met Gala.

Ocean’s serisinde George Clooney’nin canlandırdığı Danny Ocean’ın kız kardeşi olan Debbie Ocean, beş yıllık bir hapsin ardından serbest kalmıştır. Ancak planı özgürlüğünü kazandığı gibi tatile gitmek ya da sakin bir hayata geçiş yapmak değildir. Debbie hemen yeni bir soygun planına girişir. Yıldızlar yağmurunun yaşandığı Met Galası’nı hedef alan Debbie, soygun için Lou, Nine Ball, Amita, Constance, Rose, Daphne Kluger ve Tammy’den oluşan mükemmel bir kadroyu toplar ve sekiz kişilik bu usta hırsız grubu, mükemmel soygun için kolları sıvarlar. En önemli hedefleri ise Daphne Kluger’ın boynundaki değerli gerdanlıktır…

Ocean’s serisinin spin-off filmi “Ocean’s 8”in yönetmen koltuğunda Dakota Fanning, Jaime King, Olivia Munn, Matt Damon, Richard Armitage, Katie Holmes ve James Corden gibi isimlerin de rol aldığı film, “Yaşamın Renkleri” ve “Açlık Oyunları” gibi filmlerle tanınan Gary Ross oturuyor. Bol yıldızlı kadrosuyla merak uyandıran filmin sekiz kişiden oluşan soygun ekibinde Sandra Bullock, Cate Blanchett, Helena Bonham Carter, Sarah Paulson, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Awkwafina ve Rihanna yer alıyorJurassic World: Fallen Kingdom

Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Rafe Spall

Seanslar
   13:00   15:45   18:30   21:15
Süresi   :   02:08:00
Vizyon Başlangıcı   :   29.06.2018
Vizyon Bitişi   :   05.07.2018
 
When the island's dormant volcano begins roaring to life, Owen and Claire mount a campaign to rescue the remaining dinosaurs from this extinction-level event.

İlk filmde yaşanan facianın ardından, Claire’in parkı yönetirken birer market ürünü gibi gördüğü dinozorlara olan bakış açısı değişir ve “Dinozor Koruma Grubu” isimli bir organizasyon kurar. Amacı; aktif bir yanardağın harekete geçtiği adada yaşayan dinozorları adadan çıkarmanın bir yolunu bulmaktır. Claire, bu tehlikeli ve zor görevi yerine getirebilmek için de dinozorlara karşı baskınlığını kanıtlamış olan tanıdığı tek kişiden, Owen Grady’den yardım ister. İkilinin bir kurtarma görevi amacıyla gittikleri adada ise her şey sarpa saracaktır…The Mojicons

Dubbed in Turkish by Ahmet Taşar, Arda Kavaklıoğlu, Banu Altay
Türkçe Dublaj: Ahmet Taşar, Arda Ka

Seanslar
   13:00   15:00   17:00   19:00   21:00
Süresi   :   01:20:00
Vizyon Başlangıcı   :   29.06.2018
Vizyon Bitişi   :   05.07.2018
 
Mojitown is a small village in a digital valley, where Mojicons process emails sent by the User. The population consists of blue-collars, technical staff operating the Mission Control Center, and creative types, who perform emotions and whose likenesses are inserted into messages. The town is complete with a museum, cafes, science facilities, and even a Luna park! The User discovers that @ vanishes and he is unable to communicate via Web. The User launches troubleshooting and a crowd of comical Repairers descend upon Mojitown. They wreak havoc, but it doesn't help to find Athos.

“Sevimli Emojiler” internetin emojiler dolu, perde arkası sahnelerini anlatıyor. Emojiler, e-postalarda ve mobil mesajlaşmada düzenli olarak kullandığımız sayısız ifadeler. İronik olarak bu kısaltılmış ifadelerin, Web’in nasıl çalıştığı hakkında fikri bile yok. Gizemli bir dijital kötü adam, @ simgesini çaldığında tüm elektronik yazışmaları durdurur. Emojiler, sistemi onarmak için korkutucu ve tehlikeli bir maceraya girişirler. Tabi keşke sistemin ne olduğunu bilselerdi... İnternet; tüm sırlarını emojilere açarken, hem emojilere hem de onları izleyen çocuklara heyecanlı anlar yaşatacak.
DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ NUMARAYI ARAYINIZ.

+ 90 252 413 75 84