Marmaris Selimiye

Doğası, doğal ve tarihi güzellikleri ve muhteşem denizi ile sessiz sakin bir koy olan Selimiye, huzurlu bir tatil isteyenlerin tercihidir Selimiye.

Eskiden kendi halinde bir balıkçı köyü olan selimiye, bozulmamış yemyeşil ve masmavi renklerin hüküm sürdüğü doğanın içine konumlanmıştır, bu özelliğinden dolayı son yıllarda sükûnet dolu bir tatil için tatilcilerin tercihi olmaya başlamıştır.

Kıyı kanunlarının sıkılığından dolayı inşa edilen tesisler doğayı ellerinden geldiğince korumaya çalışmışlardır.

Kışın yorgunluğunu üzerinizden atmak, sakin ve dingin bir tatil geçirmek ve bolca dinlenmek, doğanın sesini dinlemek için Selimiye harika bir seçenek.

Konaklama Tesisleri

Selimiye konaklama tesisleri genelde yapılaşmanın sınırlı olmasından dolayı küçük ve butik tesislerdir. Bahar aylarında hizmete başlayıp ekim ayının sonlarına kadar konaklama hizmetini sürdürmektedirler. Selimiye konaklama tesisleri, misafirlerine genelde oda kahvaltı olarak hizmet vermektedirler.

Selimiye konaklama tesisleri, misafirlerine genelde oda kahvaltı olarak hizmet vermelerinden dolayı, diğer yemek ihtiyaçlarını selimiye’nin restoranlar ve lokantalardan karşılamak mümkündür.

Yol Tarifi alın

seçenekleri göster seçenekleri gizle