Marmaris Dalış Turları

Marmaris Dalış Turu
Marmaris Dalış Turu

Marmaris Dalış Turları

Marmaris’ten Günlük Dalış Turları, Marmaris Dalış Turları

Marmaris Dalış Turları. Marmaris, ılık Akdeniz Mavisi suları ve zengin sualtı hayatı ile dalış sporu için mükemmel imkânlar sunmaktadır. Dalış turlarımıza tecrübeli ve sertifikalı dalıcıların katılabileceği gibi, hiç dalış deneyimi olmayan misafirlerimiz de katılabilirler.

Bu yedi saatlik gezi esnasında iki farklı koyda yapacağınız her biri yaklaşık yarım saat süren iki dalışın yanı sıra; yüzme, şnorkel ve güneşlenme için de bolca vaktiniz olacaktır. Güvenli bir dalış için gerekli tüm ekipman ile temel dalış bilgilerinin verildiği teorik ve pratik eğitim fiyata dahildir.

Tecrübeli ve sertifikalı dalgıçlar dalış hocası eşliğinde mağara, resif, derin su dalışları yaparken, acemi dalıcılar ise önce su yüzeyinde maske/regülatör takma ve çıkarma, nefes alma gibi bazı pratik eğitimler aldıktan sonra, iki dalış hocasının eşliğinde aşamalı olarak 3 metre derinliğe indirilirler. Bu derinlikte 5 dk. balık besleme ve sualtına alışma aşamasından sonra 6 metre derinliği geçmeyecek şekilde, koy etrafını su altında gezerek ilk dalış tamamlanır. Dalıştan arta kalan zamanınızda teknemizde bulunan palet, maske ve şnorkel takımlarını ücretsiz kullanabilirsiniz. Öğle yemeğinden sonra farklı bir dalış noktasında ikinci dalışlar yapılır.

Dalmak istemeyip te sadece Marmaris koylarının keyfini çıkarmak isteyen arkadaşlarınız da tura katılabilir ve dalış hariç tüm olanaklardan yararlanabilirler.

PADI/ CMAS KURSLARI ve LİSANSLARI VERİLİR.

Servisle alınış bölgeleri : Marmaris, Içmeler, Armutalan

Tur Başlangıç / Bitiş saatleri : 10.00 – 17.00 arası (7 Saat)

Fiyata dahil olanlar : Ön Eğitim, Ekipman, Çift Dalış, Öğle Yemeği

Fiyata dahil olmayanlar : İçecekler, Su altı fotoğrafları ve videoları

Yanınızda bulunsun : Yüzme kıyafetleri, Güneş kremi, Havlu

Aklınızda bulunsun : Dalış için gerekli sağlık kriterleri formu dalış öncesi okunup doldurulmalıdır.