Mavi Yolculuk Kabin Kiralama

Mavi Yolculuk Kabin Kiralama

Marmaris, bodrum ve fethiye’den çıkan turlarımız 1 haftalık olup, mavi yolculuk kabin kiralama, marmaris’ten ve bodrum’dan cuma, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri, Fethiye’den cumartesi günleri hareket etmektedir.

Mavi yolculuk rotalarımız önceden belirlenmiştir ve bu güzargah dışına hava veya olabilecek diğer önemli değişiklikler dışında çıkılmaz. Bu tür değişikliklerin karar vericisi teknenin kaptanı olup, misafirlerimiz hergün rota ile bilgilendirirler.

Koylarda yapılacak olan yüzme molaları ve konaklamalar, koyların doluluklarına göre farklılıklar gösterebilirler, bu değişiklikler de tamamen misafirlerimizin daha konforlu, sakin ve tadını çıkarabilecekleri şekilde kaptanımız tarafından ayarlanmaktadır.

Mavi yolculuk için bir grup oluşturup teknenin tamamını kiralayamıyorsanız sizde sadece haftalık mavi yolculuk turları yapan teknelerimizden kabin de kiralıyabilirsiniz.

Kabin kiralama yaptığınızda, bu hizmetin içerisine  sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, akşam üzeri çayı ve akşam yemeği ile birlikte, tekne yakıtı, duş için temiz su ve sigorta fiyata dahildir.

Kabinlerde çift kişilik yatak, nevresim, dolap ve duş – tuvalet mevcuttur.

Bu turlarımızda aynı zamanda farklı milletten insanlarla tanışma olanağı bulabilirsiniz.